Przejdź do treści
Strona główna » Tunele – Roderick Gordon i Brian Williams [T. 1]

Tunele – Roderick Gordon i Brian Williams [T. 1]

Tunele to powieść dla młodzieży, która porywa nas do wnętrza ziemi. Nowe wydanie duetu autorskiego Rodericka Gordona i Briana Williamsa hipnotyzuje czytelnika. Otwiera się przed nami portal do świata, który początkowo może nam się wydawać oczywisty, ale czy aby na pewno? Czy powinniśmy wierzyć we wszystko, co widzimy? Musisz zadać sobie jedno pytanie: czy masz odwagę poznać, co skrywają Tunele?

@zkotemczytane

Podróż do wnętrza ziemi

Willa Burrowsa i jego tatę łączy jedna pasja: archeologia. Mroczny i przerażający świat podziemi skrywa w sobie niejedną tajemnicę, które razem postanawiają odkryć. W ich głowie pojawia się wiele pytań, a odpowiedzi wciąż brakuje. A co, jeśli koniec tunelu może okazać się jego początkiem? W tajemniczych okolicznościach znika doktor Burrows. Will postanawia wziąć sprawy we własne ręce, wraz z przyjacielem rozpoczyna misję poszukiwawczą prosto do wnętrza ziemi.

„-Tak tu spokojnie, prawda? – westchnął Will.
– Tak- odparł Chester. – Bardzo… eee… cicho.
– Nie tylko cicho, lecz także ciepło i przytulnie. I ten zapach… Można by powiedzieć, że poprawia człowiekowi humor, uspokaja, co nie? Tata mówi, że stąd pochodzimy – wiesz, jaskiniowcy i tak dalej – no i że wszyscy tu kiedyś trafimy, to znaczy do ziemi. Pewnie dlatego czujemy się tutaj tak swobodnie, jak u siebie w domu.”

Oryginalna i niepowtarzalna!

Jakże fascynujący może okazać się świat podziemi! Nie dziwię się, że Barry Cunningham, osoba odpowiadająca za wydanie Harry’ego Pottera, zobaczyła w Tunelach to COŚ! Mroczna, wciągająca fabuła powoduje mętlik w głowie, a fascynujący świat podziemi sprawia, że książkę naprawdę trudno odłożyć. Oryginalna historia budzi wyobraźnie, Tunele są jak Metro Glukhovskiego, niebezpieczne, kuszące, momentami przerażające. Pokazują świat wartości jak Rowling w Harrym Potterze, gdzie przyjaźń jest zawsze na pierwszym miejscu. To może być TA książka, dzięki której wiele młodych czytelników rozpocznie swoją przygodę z czytaniem. Odważny skonstruowany świat jest idealnym pierwszym krokiem do czytelniczego bądź fantastycznego świata. Nie ma nic bardziej fascynującego niż podróż do równoległego, choć powinnam napisać podziemnego, świata, skrywającego nowe życie! To jedna z tych opowieści, w których wyobraźnia szaleje, a w głowie czytelnika pojawia się mnóstwo pytań. A co, jeśli historia ma swoje ziarenko prawdy?

„Przeszłość zawsze wydawała mu się miejscem o wiele ciekawszym i milszym od ponurej teraźniejszości.”

Nowe wydanie, nowa przygoda!

Dla wielu Tunele będą powrotem do nieprzewidywalnej historii, dla innych zaś cudownym początkiem niezwykłej przygody. Nie dziwię się, że w tylu krajach seria ta zdobyła tytuł bestsellera. Każdy, kto kocha przygodę, tajemnicę i zwroty akcji, zakocha się w Tunelach. Choć może lepiej, abyście nie chwytali za łopaty, bo Wilga na pewno wyda niebawem kolejne tomy. Jestem niezmiernie ciekawa, co będzie dalej, bo takiej dawki nieprawdopodobnych zdarzeń się nie spodziewałam! Momentami mroczna, czasami nieprzewidywalna, ale od pierwszej do ostatniej strony niesamowicie wciągająca.

Tunele w Empik!

We współpracy z Wydawnictwem Wilga.

Dodaj komentarz