Strona główna » #ebookdlamateuszka

#ebookdlamateuszka

Akcja #ebookdlaMateuszka to walka o lepsze jutro dla chłopca, który potrzebuje naszej pomocy. Matueszek urodził się z wadą wrodzoną, tak zwanym Zespołem Aperta. Wiecie, z czym to się wiąże? Kraniostynostoza, czyli przedwczesne zarośnięcie się szwów czaszki, musi zmagać się także z dysmorfią twarzoczaszki, rozszczepem podniebienia, ale także ze zrośniętymi paluszkami u stóp i rączek. Ten chłopczyk codziennie wymaga rehabilitacji. Przebywa w placówce opiekuńczej i choć ma wspaniałe “ciocie”, które mu pomagają, to teraz Ty, drogi Czytelniku, możesz zostać jego ciocią i wujkiem.

Weź udział w akcji #ebookdlaMateuszka!

Pokaż, że masz dobre serduszko.

Oprócz tego, że możesz zdobyć #instabezściemy poprzez pomaganie, to jeszcze mam coś dla Ciebie specjalnego… Jednak najpierw…

Co znajdę w #ebookdlaMateuszka?

Beatka (@opowiem_ci) i Piotr (@the.bookking) stworzyli podręcznik Bookstagrama! Znajdziesz tam nie tylko to, jak zacząć, ale przede wszystkim:

  • jak rozwijać swoje konto;
  • co z tymi współpracami barterowymi czy komercyjnymi;
  • czy jest sens zakładać konto na Tiktoku;
  • dlaczego mam słabe zasięgi;
  • jak zbudować zaangażowaną społeczność
  • i wiele, wiele innych!

To kopalna wiedzy i recenzje #ebookdlaMateuszka pokazują moc naszej społeczności. Paweł (@emblemo) przecudownie opracował graficznie całego e-booka, a ja miałam zaszczyt wykonać redakcję i korektę. Teraz wszystko w Waszych rękach. Chwila, mówiłam o niespodziance, prawda?

Podbijamy stawkę!

#ebookdlaMateuszka to za mało i chcesz więcej? Oczywiście, że tak. Wydawnictwo Filia postanowiło wesprzeć nas w akcji, za co bardzo, ale to bardzo, dziękujemy. To jest niesamowite, że łączy nas nie tylko pasja, ale i dobre serce. Już na Instagramie ruszyła licytacja, gdzie możesz wygrać egzemplarz “Miłość i wojna” Maxa Czornyja z autografem. Co jest cenniejsze niż książki z podpisem autora?

Opis powieści:

Łódź. Ziemia Obiecana. 1938 rok. Świat rodzących się fortun i okrutnej biedy. W życiu Franciszka Brilke, człowieka wielu kultur i narodowości, pojawia się tajemnicza kobieta, Ewa. Za jej sprawą odmienia się życie wielu pozornie niezwiązanych ze sobą osób. Wkrótce świat opanowuje wojenne szaleństwo, które każe na nowo zdefiniować istotę człowieczeństwa. Europa nieuchronnie zmierza ku tragedii drugiej wojny światowej. Czy zakazana miłość ma szansę przetrwać w obliczu hekatomby śmierci? Czy jest warta więcej niż życie?
Blisko osiem dekad po wojnie pewna staruszka dostaje plik wiadomości. Kryje się w nich prawda nie tylko o jej ojcu, ale przede wszystkim o niej. Czy odważy się poznać odpowiedź na najważniejsze pytanie – kim jest? Czy u schyłku życia zaakceptuje, że nic nie było takie, jakim jej się wydawało?
MIŁOŚĆ I WOJNA to opowieść o pięknie duszy oraz nadziei. O grzechach i ich odkupieniu. To jednak przede wszystkim historia miłości na przekór wszelkim przeciwnościom. Na przekór wojnie, zazdrości oraz tajemnicom czasów minionych.

Dziękujemy Wydawnictwu Filia, bo gdyby nie ich chęć niesienia pomocy, to nie moglibyśmy wyróżnić najbardziej hojnej osoby. A razem walczymy o zdrowie Mateuszka! Mogę na Was liczyć, podbijemy stawkę, osiągniemy ten wymarzony cel?

Zgarnij już dziś najnowszą książkę Maxa Czornyja z autografem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *