Przejdź do treści
Strona główna » Chcę twojego życia – Amber Garza

Chcę twojego życia – Amber Garza

Chcę Twojego życia Amber Garza to thriller, którego trudno zapomnieć. Gęsta atmosfera niepokoju utrzymuje czytelnika cały czas w napięciu, a na jego ustach pojawia się tylko jedno pytanie: co jest prawdą, a co kłamstwem? To zdecydowanie książka, którą powinniście zapisać sobie w tym roku do przeczytania. Na wczoraj!

„To ty przyszłaś do mnie. Nie na odwrót. (…) To ty wkroczyłaś w moje życie.”

Każdy może być Kelly.

Kelly Medina odkrywa, że w miasteczku mieszka inna kobieta o tym samym imieniu i nazwisku. Ciekawość sięga zenitu, bo przyznajcie sami, nie wzbudziłoby to Waszych podejrzeń? W tym samym mieście druga osoba, z którą okazuje się, że wiele Cię łączy, nazywa się dokładnie tak samo, jak Ty. I ta osoba ma wszystko, czego pragniesz. Jest piękna, o wiele młodsza, ma małego synka, w którego oczach widzisz ten sam blask, co u swojego dziecka. Kelly nie może przestać o tym myśleć. W jej głowie kotłuje się zbyt wiele pytań i łaknie poznać na nie odpowiedzi. Kim jest ta druga Kelly? Skąd się nagle wzięła w miasteczku? Co je łączy, a co je dzieli? Czy to już obsesja, czy czysta ciekawość?

„Christinie zachowywała się, jak gdybym prowadziła jakieś cudowne życie. Jak gdyby samotność była czymś pożądanym. Nie była. Oddałabym wszystko, żeby cofnąć się w czasie.”

Puszka Pandory tajemnic.

Chcę twojego życia to historia, dla której warto zarwać noc i przeczytać na jedno posiedzenie. Autorka w znakomity sposób manipuluje czytelnikiem, wodzi go za nos, co chwila podsuwa fałszywe tropy. Bawi się z nim w kotka i myszkę. Kiedy tylko myślałam,  że już wszystko wiem, a Amber Garza mnie niczym nie zaskoczy, dałam złapać się w pułapkę. Skrajne emocje i wrażenia pojawiały się na każdej stronie, bo ten thriller to czysty rollercoaster. Nie dajcie się zwieść początkiem. Chcę twojego życia to przedstawienie teatralne, dramat, w którym uczucia czytelnika są na pierwszym planie. Gdy zmieniają się akty, przychodzi ten zwrot akcji, traci się dech. Kartki same się przewracają, a na ustach jest tylko jedno pytanie: CO BĘDZIE DALEJ?! Niejednoznaczność tej historii porywa. Tu naprawdę nic nie jest pewne.

Chcę Twojego życia – TERAZ!

Są takie książki, dla których naprawdę warto zarwać noc. Nie czytałam jeszcze podobnej historii – tak trzymającej w napięciu, tak mieszającej w głowie czytelnika. To opowieść pełna niebezpiecznej obsesji, ukazująca, że macierzyństwo ma niejedno imię. Bohaterki zrobią wszystko, aby ich sekrety nie wyszły na jaw. Tylko czy odważysz się to sprawdzić? Pamiętaj: dwie kobiety, jedno życie, ale czy jest miejsce dla nich obu?

„Wiedziałam, że go kochasz. To było oczywiste. Ale do bycia dobrym rodzicem potrzeba o wiele więcej niż tylko miłości.”

Chcę Twojego życia w Empik!

We współpracy z Wydawnictwem Marginesy.

Dodaj komentarz