Strona główna » Współpraca

Współpraca

Współpraca, w której łączy nas pasja – czyż to nie jest piękne?

Cześć, nazywam się Dominika Gołowin, a Ty mnie znasz jako “Z kotem czytane”. I wiem jedno! Nie znalazłbyś się tutaj, gdybyś tak jak ja nie kochał książek. Nieważne, czy piszesz, czy wydajesz, czy jesteś czytelnikiem. Mamy wspólną pasję. To nas łączy. Mnie w dodatku fascynuje słowo. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, dyskutować o książkach. Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

A dlaczego warto zaufać właśnie mnie, czyli Z kotem czytane?

  • Z pasji zaczęłam od promowania czytelnictwa na platformie Instagram, wkrótce potem zaczęłam działać także na Facebooku, Youtube czy tu na stronie internetowej.
  • Tworzę to miejsce w sieci “Z kotem czytane”, bo jedyny asystent, jaki zgodził się pracować za karmę i miłość, to właśnie kot.
  • Chcę pokazać, że czytanie jest dla każdego, niezależnie od płci, poglądów czy wieku.
  • Lubię bawić się słowem, fascynuje mnie literatura, lubię odkrywać nowe gatunki i przede wszystkim: kocham wyzwania!
  • Współorganizuję akcję #życzliwybookstagram – wierzę, że dobro wraca jak bumerang i trzeba sobie pomagać.
  • Organizuję maratony czytelnicze, aby pokazać, że czytać można naprawdę wszędzie, a pasja ma łączyć, a nie dzielić. A w Klubie Książki wspólnie dzielimy się wrażeniami.

Nasza współpraca

Z kotem czytane

W książkach szukam emocji, napięcia i zwrotów akcji, z chęcią też sięgam po literaturę, która zmusza czytelnika do przemyśleń. Na moim blogu znajdziesz takie książki jak kryminały, thrillery, literaturę piękną, obyczajową, młodzieżową, lekką fantastykę oraz romans. Nie boję się wyzwań! Stale się rozwijam i kreatywnie podchodzę do promocji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą bądź dokładną ofertą z zaplanowaniem działań promocyjnych, napisz do mnie: zkotemczytane@gmail.com

Szukasz recenzenta?

Chcesz, aby recenzja Twojej książki pojawiła się na blogu, Instagramie, Facebooku bądź w formie wideo na Youtube? Nie ma sprawy! Sprawdź szczegóły.

Szukasz beta-czytelnika/recenzenta wewnętrznego?

Potrzebujesz szczerej opinii o tekście, który leży w szufladzie? Nie znasz jego mocnych i słabych stron? Chętnie Ci pomogę! Sprawdź szczegóły.

Szukasz patrona medialnego?

Dobrze trafiłeś! Razem stworzymy wyjątkową kampanię. Sprawdź szczegóły.

Szukasz osoby do poprowadzenia spotkania autorskiego?

Ekstra! Nie czekaj, od razu pisz do mnie.

Potrzebujesz pomocy z tekstem?

Szukasz redaktora/korektora?

Pomogę okiełznać Ci słowa, nieważne, czy w formie książki, e-booka, wpisu na bloga czy ulotki. Dopiero zaczynasz pisać? Sprawdź abonamenty, pomogę Ci tworzyć od samego początku. Sprawdź szczegóły.

Szukasz copywritera?

Słowo niesie za sobą olbrzymią moc. Chcesz razem stworzyć artykuł, wpis na bloga? A może potrzebujesz pomocy z opisami kategorii? Słowo mi niestraszne, pomogę Ci!

Chcesz wypromować swoją książkę?

Samodzielnie wydajesz książkę i nie wiesz, jak zabrać się do promocji? Szukasz osoby, która podpowie Ci w sprawie recenzentów, patronów i pomoże zaplanować Ci całą kampanię promocyjną? Jestem do Twojej dyspozycji! Kreatywna promocja to pierwszy krok sukcesu.