Przejdź do treści
Strona główna » Szczęśliwy Los – Małgorzata Starosta [PATRONAT]

Szczęśliwy Los – Małgorzata Starosta [PATRONAT]

Lubię ten moment, gdy sekrety, które przed Wami skrywam, mogą w końcu ujrzeć światło dzienne. Trudno nie mówić o książce, która zachwyciła mnie tak, że nie byłam w stanie się oderwać przez trzy godziny, tak, bo całość wchłonęłam w trzy godziny i już zdruzgotana pisałam do Małgorzaty Starosty: że jak to koniec książki, kiedy drugi tom?

Z wielką przyjemnością ogłaszam, informuję i wypinam pierś z dumą, że objęłam książkę patronatem medialnym – ba! Z pełną odpowiedzialnością powiem Wam, jeszcze przed publikacją recenzji, że to najlepsza książka Małgorzaty Starosty. Właśnie w tym tygodniu podczas maratonu czytelniczego skupiamy się na silnych postaciach kobiecych i w Szczęśliwym losie bohaterki to jest istna petarda. Czego jeszcze tam nie zabraknie?

♥ błyskotliwego humoru (z nutą czarnego, mojego ukochanego!)
♥ nieziemskiego klimatu Podlasia
♥ przyjaźni
♥ walki o spełnienie marzeń
♥ intryg
♥ hermetycznej atmosfery małej społeczności
♥ legend

I jeszcze jedno mogę Wam powiedzieć, na wszystkie podlaskie zmory, „Szczęśliwy los” to pierwszy tom serii „W siedlisku”, a ja już czuję niedosyt i chcę kolejnych części, bo jak mam sobie poradzić po zamknięciu książki? Historia przedstawiona w „Szczęśliwym losie” bawi, wciąga czytelnika w przeróżne intrygi, angażuje w fabułę tak mocno, że człowiek ma wrażenie, że jest tam, z nimi, razem z tymi silnymi bohaterkami i szuka mordercy. A książkę nie tylko za to pokochałam i za te legendy, ale za to, że zostawia wartość po sobie. Aż chce się spełniać marzenia, złapać ten „Szczęśliwy los” za ogon, rogi i co tylko będzie blisko, rzucić wszystko i jechać… na Podlasie.

Premiera książki odbędzie się 26.03, ale obserwujcie już nasze Social Media, bo będzie się działo i będzie wielkie odliczanie. Już słyszę Wasze pytania:

Czy mogę zamówić książkę przed?

Mogę! Na Empik ruszyła już przedsprzedaż – mówi się, że książka dotrze przed premierą – 32 zł!

Czy mogę zamówić książkę z autografem?

Mogę! Na stronie Wydawnictwa Vectra możesz zamówić książkę z dedykacją (30 zł + wysyłka) – czy muszę mówić, że to rewelacyjny prezent dla kogoś, kto uwielbia pióro Starosty?

Opis książki:

Ach, jakże byłoby pięknie, gdyby trafić szóstkę w totolotka! Mogłyby siedzieć na werandzie, łowić ryby we własnym jeziorze, a dla zabicia nudy prowadzić pensjonat.Szczęśliwy los miały w zasięgu ręki. Ośmiu rąk, dokładniej rzecz ujmując. Basia, Ala, Julka i Lilka stają przed szansą zrealizowania młodzieńczego marzenia.Urokliwa wieś na Podlasiu, własne siedlisko i… trup. Tego akurat w planie nie było, ale wiadomo, że plany są po to, by je modyfikować.Cztery przyjaciółki zaplątane w intrygę, w której nie bardzo wiadomo, kto jest zły, a kto dobry, co jest prawdą, a co wytworem wyobraźni, a przede wszystkim: jak to w końcu jest z tym szczęśliwym losem?!

Zaintrygowani?

O Autorce:

Urodzona w 1982 roku we Wrocławiu, ukończyła filologię polską, studiowała etnologię i antropologię kulturową na Uniwersytecie Wrocławskim. Wyróżniana w ogólnopolskich konkursach literackich  – w 2008 roku w Konkursie Literackim na bajkę „Muzyka w duszy gra” oraz w 2011 roku w 7. Edycji Konkursu Literackiego Uniwersytetu Gdańskiego za opowiadanie „Gdzie jest mój mąż?”.  Zawodowo związana z branżą finansową, gdzie odpowiada za nadzór nad procesami i procedurami windykacyjnymi. Czytelniczo amatorka klasycznych kryminałów i realizmu francuskiego. Wielbicielka Joanny Chmielewskiej, Agathy Christie i Honoriusza Balzaka. Prywatnie mama Czorta i Focha.

Dodaj komentarz