Przejdź do treści
Strona główna » Rewolucja – Magdalena Bukowiec [PATRONAT]

Rewolucja – Magdalena Bukowiec [PATRONAT]

Przez ten tydzień w ramach maratonu czytelniczego skupiamy się na silnych postaciach kobiecych i specjalnie czekałam z tym wpisem na odpowiedni moment. Dlaczego?

Bo siła kobieca ma wiele imion, barw i ich odcieni. Jedną z szarości, która częściej spotyka kobiety niż mężczyzn jest: Depresja. Ona otula nas swoimi szponami, zabiera siły życiowe, człowiek zapomina, że ma cel jakiś w życiu, a najtrudniejsze, co może nas spotkać, to nie jest przybranie maski na twarz, to po prostu wstanie z łóżka.

Nie zdziwicie się więc, gdy powiem, że objęłam patronatem medialnym tomik poezji Rewolucja Magdaleny Bukowiec, którego premiera odbędzie się 23.03.2021.

Tomik poezji to zapis walki z chorobą, to rewolucja własnego życia i odrodzenie się „ja”, tej delikatnej kobiety, marzycielki, jaką niewątpliwie wydaje się Magdalena Bukowiec. Przepiękna szata graficzna, wiersze, które pozwalają nam zrozumieć uczucia osób zmagających się z depresją, a pamiętajcie, że depresja ma niestety wiele twarzy. Jeśli sam cierpisz albo widzisz objawy u swojego bliskiego, przeczytaj Rewolucję, może pozwoli znaleźć Ci wspólny język. Ta choroba sprawia, że czujemy się osamotnieni, niezrozumiani, wsparcie bliskich jest wówczas najważniejsze.

Rewolucja to też początek rewelacyjnego projektu „Widzialne” fundacji Moc Kobiet, a dochód wydawnictwa Moc Media ze sprzedaży tomiku zostanie przeznaczony na kontynuację programu, bo nie ma nic piękniejszego niż pomóc innym. Rewolucja to bardzo osobiste zapiski Magdaleny Bukowiec, świadczą nie tylko o jej walce, buncie, próbie odrodzenia, braku zrozumienia… Gdy nagle przestajemy widzieć wartości w naszym życiu, prosimy o pomoc, to jest właśnie nasza szansa na odrodzenie. Magdalena Bukowiec wygrała walkę, stała się przepięknym motylem, który daje nam nadzieję, który pokazuje, że wsparcie jest najważniejsze.

Dlatego dodaj swoją „cegiełkę” na projekt „Widzialne”, kupując tomik poezji „Rewolucja” na stronie Wydawnictwa Moc Media – to będzie Twoje okno na świat kobiety z depresją, ale dzięki temu pomożesz innym.

Bo w chorobie najważniejsze jest pamiętać, że nie jest się samotnym. Mogę na Ciebie liczyć? Pozwolisz stać się Widzialnym? Ty też możesz zgłosić się do programu!

1 komentarz do “Rewolucja – Magdalena Bukowiec [PATRONAT]”

  1. Pingback: Rewolucja - Magdalena Bukowiec - Z kotem czytane

Dodaj komentarz