Strona główna » Recenzent/Patronat

Recenzent/Patronat

Czytanie książek jest moją pasją. Moja przygoda początkowo zaczęła się na Instagramie, dopiero później zdecydowałam się prowadzić bloga i nagrywać filmy na YouTube, aby dotrzeć do jak największej grupy czytelników. Nie mam szufladki, czyli swojego ulubionego gatunku. W książkach szukam emocji, napięcia i zwrotów akcji, ale z miłą chęcią sięgam po literaturę, która zmusza czytelnika do przemyśleń. Na moim blogu znajdziesz takie książki jak kryminały, thrillery, literaturę piękną, obyczajową, młodzieżową, lekką fantastykę, a czasami nawet romans. Staram się cały czas poszerzać swoje horyzonty i próbować nowych rzeczy.

Z kotem czytane

To moje miejsce w sieci, właśnie tu chcę pokazywać, że czytanie jest sexy, a każdy z nas ma czas na czytanie, tylko musi znaleźć odpowiednią książkę i tu mam nadzieję, że pomocne są recenzje czy filmy.

Jaki mam swój sukces?

Zaangażowaną grupę odbiorców, którzy chętnie czytają recenzję, sięgają po moje polecenia i biorą udział w przeróżnych aktywnościach/konkursach (m.in. maraton czytelniczy, konkurs fotograficzny z książką “Diabelski Hrabia” Melisy Bel, quiz wiedzy z Serią Zrozum na Instastorys, współorganizatorka #życzliwybookstagram, organizatorka akcji Doceń swojego twórcę).

A najbardziej mnie cieszy każda prywatna wiadomość/komentarz o przeczytanej książce, dyskusja albo to, że powoli buduję społeczność w środowisku “Booktube”, czyli filmów na Youtube o książkach. Nawet nie sądziłam, że będę z kimś prasować, ćwiczyć, jechać samochodem czy po prostu pić kawę.

Co poza tym?

Współpraca

Z miłą chęcią nawiążę współpracę z autorami, wydawnictwami, portalami, księgarniami, abyśmy wspólni mogli promować czytelnictwo. Swoje recenzje książek publikuję zarówno na blogu, jak i LubimyCzytać.pl oraz Nakanapie.pl – na Państwa prośbę mogę dodać opinię również na stronę Wydawnictwa czy Księgarni.

Dodatkowo:

Jeśli interesuje Państwa wstępna redakcja książki lub pierwsze czytanie ze zwróceniem uwagi na kreację bohatera, fabuły oraz konstrukcji powieści, proszę o kontakt. Z miłą chęcią pomagam autorom!

Jestem otwarta na Państwa propozycję.

Proszę pamiętać, że zawsze stawiam na szczerość oraz rzetelność recenzji, więc decydując się na współpracę, proszę wziąć pod uwagę, że piszę o swoich odczuciach i nie wystawię pozytywnej oceny, jeśli się z nią nie zgadzam.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą bądź dokładną ofertą z zaplanowaniem działań promocyjnych, proszę o wiadomość e-mail: zkotemczytane@gmail.com

Dotychczas nawiązane współprace: